Плюси еміграції в Польщу в 2021 році

1. Переїхати в Польщу легко. Це вам не Швейцарія з її строгими правилами, і не США, де іноді проблематично отримати робочу візу. Польські роботодавці зроблять вам робоче запрошення за пару тижнів. Переїзд по навчанню теж цілком реальний: я зараз якраз оформляю карту побиту на підставі навчання в Варшаві.

2. У Польщі дешево. Тут легко можна зняти квартиру за 500-700 євро в столиці. У Північній і Центральній Європі ціни зазвичай набагато вище. У Польщі досить бюджетний проїзд в громадському транспорті, недорогі продукти.

3. Польща близько розташована до України. Це особливо важливо, оскільки багато хто планує регулярно їздити до родичів.

4. Культура і мова України та Польщі досить близькі. Це не Азія, де днем ​​з вогнем не знайдеш оселедець або гречку. Продукти тут ті ж, що і в Україні. Тут показують ті ж фільми, сюди часто приїжджають українські музиканти з гастролями. Так, і спосіб життя у поляків і українців приблизно однаковий. Українці зазвичай розуміють велику частину польської мови.

5. Польща входить в ЄС. Теж дуже важливий момент. Легалізувавшись в Польщі, ви отримуєте можливість вільно подорожувати по Європі без додаткових віз. Дипломи польських вузів, поліцеальних шкіл і ліцеїв дійсні на території всього Євросоюзу. Також маючи ВНЖ в Польщі, вам набагато легше буде знайти роботу в інших країнах Європи.

6. У Польщі дуже багато роботи. Економіка країни стрімко розвивається, свої офіси тут відкривають багато міжнародних компаній. Саме тому знайти роботу в Польщі – не проблема. Тут катастрофічно не вистачає робочих рук, тому співробітників часто беруть без досвіду, навчаючи їх всьому по ходу.

7. Польща – дуже красива країна. Ми об’їхали вже 10 польських міст і можу сказати, що Польща може стати в один ряд з Словаччиною чи Східною Німеччиною по красі. Тут є і природні пам’ятки, і середньовічні костьоли, і милі європейські вулички.

8. У Польщі багато «наших». Нудьгувати з рідної мови точне не доведеться. У місцевих автобусах частіше почуєш українську або російську мову, ніж польську. Найбільше тут громадян України. На другому місці приїжджі з Білорусі, а на третьому вже росіяни.

9. У Польщі дійсно хороша соціальне середовище та інфраструктура. Парки на кожному кроці, мережа велосипедних доріжок, безбар’єрне середовище, що дозволяє і мамі з коляскою, і людині з обмеженими можливостями вільно пересуватися по містах. Все це в Польщі є, і це дуже радує мене, людини, схибленого на комфорті в плані повсякденному житті.

Залишити коментар